We have a boatload, and you can get ’em at a bargain! Only 75 cents per pound! Or, $15 for a bushel. Come soon, they won’t last! They’re gorgeous, and delicious. We even held our first canning class using them recently — students went home with delicious, nutritious, healthily-prepared jars of beans. Check our Classes page or our newsletter for upcoming classes.